Tek Sütyen US. POLO ASSN. 66117

Tek Sütyen US. POLO ASSN. 66117
Us. POLO Assn. 2018 Koleksiyon: Tek Sütyen US. POLO ASSN. 66117

Sütyenlerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış Us. POLO Assn. markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın Tek Sütyen US. POLO ASSN. 66117 modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. Us. POLO Assn. markasının Tek Sütyen US. POLO ASSN. 66117 model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

36, 38, 40, 42 bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, Fuşya, Lacivert-Fuşya-Beyaz, Açık Pembe-Gri Melanj-Mint renk seçeneklerine sahip.Us. POLO Assn. 66117 Sütyen tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Tek Sütyen US. POLO ASSN. 66117 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 66117" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.