Miorre Ultra Comfort Dikişsiz Yumuşak Kap Sport Sütyen

Miorre Ultra Comfort Dikişsiz Yumuşak Kap Sport Sütyen videolu tanıtım
Miorre Ultra Comfort Dikişsiz Yumuşak Kap Sport Sütyen
Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Ultra Comfort Dikişsiz Yumuşak Kap Sport Sütyen

Sütyenlerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.


%91 Polyester %9 Elastan

Göğüs ucunu belli etmeyen kaplı yumuşak dikişsiz Sport Sütyen


Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış Miorre markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın Miorre Ultra Comfort Dikişsiz Yumuşak Kap Sport Sütyen modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. Miorre markasının Miorre Ultra Comfort Dikişsiz Yumuşak Kap Sport Sütyen model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL, XL-XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.Miorre 237-004100 Sütyen tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Ultra Comfort Dikişsiz Yumuşak Kap Sport Sütyen ürünü faturada "Miorre 237-004100" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.