Emay Dikişsiz Sporcu Toparlayıcı Sütyen 4011

Emay Dikişsiz Sporcu Toparlayıcı Sütyen 4011
Emay 2018 Koleksiyon: Emay Dikişsiz Sporcu Toparlayıcı Sütyen 4011

Sütyenlerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış Emay markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın Emay Dikişsiz Sporcu Toparlayıcı Sütyen 4011 modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. Emay markasının Emay Dikişsiz Sporcu Toparlayıcı Sütyen 4011 model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

S, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.Emay 4011 Sütyen tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Emay Dikişsiz Sporcu Toparlayıcı Sütyen 4011 ürünü faturada "Emay 4011" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.