Desteksiz Sütyen

, 160 model bulduk!

  Desteksiz Sütyen

  Sutyen kadın iç giyimin en majör ürünü. Göğüs kısımlarının öne çıkmasını önlüyor ve daha dik durmasını, kişinin daha güzel görünmesini sağlıyor.

  Kişilerin hem göğüslerinin sarkmadan daha dik durması hem de giyilen kıyafetlerin kişinin üzerinde daha iyi durması için bu ürünler son derece ciddi önem taşıyor.

  Kişi kendi bedenine uyan bir sutyeni, kendi göğüs yapısına uygun olarak kullanmalı. Bugün sutyen deyince karşımıza birçok ürün çıkıyor.

  Bunlardan bir tanesi de birçok kadının en çok kullandığı ürün olan desteksiz sutyen. Bu sutyenler kullanımı oldukça kolay ve pratik olan en eski sutyen modelleri. Üstelik bu sutyenler yeni yeni göğüsleri ortaya çıkmaya başlayan genç kızların da kullandığı favori ürünler arasında.

  Şeffaf askılı, askıları çıkabilen, straplez, yarım body biçiminde olan, askısız olarak da üretilebilen bu ürünler de çok daha değişik modeller de karşımıza çıkabiliyor. Dantelliler, petliler, yapışkanlı olanlar kenarı biyeliler gibi.

  Renk konusunda herhangi bir kısıtlama yok. Her yaşa her zevke hitap edecek bir renk desteksiz sutyen ürün gruplarında bulabilmek mümkün.

  Desenler konusunda da benzer bir durum var. Puanlılar, düzler, çizgililer, çiçek desenli olanlar ilk anda söylenebilecek olanlar.

  Ağırlıklı olarak üretilmiş oldukları malzemeler polyester ve elastan ve bunlar farklı oranlarda kullanılmakta.

  Beden olarak baktığımızda da 75, 80, 85, 90, 95, 100 gibi hem büyük hem küçük göğüslere uygun olan ürünler yer almakta.

  Fiyatlar ise ürünün üreticisi firma, kullanılan malzeme, ürünün özelliğine bağlı olarak değişiyor.