Toparlayıcı Büstiyer

, 51 ürün bulduk!

Toparlayıcı Büstiyer

Kadın giyiminin olmazsa olmazlarından bir tanesi bustiyer ve kendi içinde çok özel alt başlıklara ayrılıyor. Nitekim toparlayıcı büstiyer de öylesi olan ürünlerden bir tanesi. Bu ürünler adından da anlaşılacağı üzere göğüs kısmını toparlamaya ve daha güzel görünmesine, dik durmasına, sarkma durumunu önlemeye yardımcı olan çok özel ürünler.

Toparlayıcı büstiyer son derece özel bir ürün olduğundan rahatına düşkün atlet giymek istemeyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği bir ürün. Sutyen gibi kullanmak da mümkün.

Dikişli dikişsiz, straplez, askılı, askısız, pedli, çıkarılabilir kaplı, parlak, sporcu, ince askılı ve pedli, kalın askılı, destekli, desteksiz, çift katlı örme olan modeller en sıklıkla karşımıza çıkan olan modeller. Ayrıca yine bu ürünlerde çok özel tasarımlı olan bustiyerler de karşımıza çıkmıyor değil.

Renk olarak bakıldığında karşımıza birçok renk seçeneği çıkıyor ve her biri farklı beklentilerde olan bireylere hitap ediyor ama her yaşa her zevke hitap edecek bir ürün rahatlıkla bulunabiliyor.

Bu grupta ayrıca duble toparlayıcı özelliği olan büstiyerlerde bulunuyor ki bu da çok daha özel bir gereksinime yanıt veriyor.

Kullanılan malzemeler koton, dantel, elastan, modal, pamuk olabiliyor.

Bedenlere baktığımızda ise S, M, L, XL sıklıkla bu grupta görülen bedenler ama elbette daha küçük ya da daha büyük olan bedenler de bulunabiliyor.

Kadınların kendini daha da güzel görmesine olanak veren bu bustiyerlerde fiyatlar ürünün markasına, kullanılan malzeme, özelliğine göre farklılıklar gösteriyor.