Tüm ürünlerde Anında %10 İndirim

Erkek Eşofman

, 22 model bulduk!

Erkek Eşofman

Erkekler de en az kadınlar kadar şıklık ve rahatlıklarına düşkünlerdir. Hayatlarının önemli parçaları olan bu iki kavramı giyimlerinde bir arada erkek eşofman takımları ile sağlayabilirler. Üstü fermuarlı hırka şeklinde olan bu takımların içlerine mevsime göre kısa kollu veyaz uzun kollu üst giyim ürünü giyilebilir.

Günlük hayatlarında rahatlıktan hoşlanan erkekler için eşofman takımları en ideal giyim ürünleridir. Hafif bol kesimli ve özel eşofman kumaşından üretilmiş olan bu takımlar yazın serin, kışın sıcak tutma özelliğindedir. Spor giyim ve erkek giyim ürünleri arasında en fazla model, desen ve renk seçeneği olan takımlardandır. Kumaşların renklendirilmesinde kullanılan maddelerin doğallığı insan sağlığına zarar vermemesi için önemlidir.

Erkek eşofman takımı renklerine yoğunluk koyu renk tonlarındadır. Lacivert, bordo, kahve, gri ve siyah en fazla kullanılan tonlarıdır. Desen olarak daha çok düz, tek renkli eşofmanlar tercih ediliyor. Üzerinde arma, çıkartma olan ya da yer yer çizgi şeklinde şeritleri olan takımlar erkekler tarafından beğenilerek kullanılıyor. Beğenerek satın alınan eşofman takımlarını uzun süre ilk günkü gibi kullanmak için yıkama ve kullanma talimatlarına dikkat edilmesi gerekir.

İç giyim ürünlerinde kaliteli markaların ürünlerini bünyesinde barındıran icgiyimozel.com eşofman takımlarında da aynı özeni gösteriyor. Kaliteli markaların, en hoşa giden ürünlerini online satış imkanı ile sitemizden satın alabilir, sevdiklerinize armağan edebilir ya da kendiniz kullanabilirsiniz.