• Yardım
  • »
  • Gizlilik Güvenlik Garanti

Gizlilik Güvenlik Garanti


Güvenli Alışveriş

   

Artık icgiyimozel.com’da Alışveriş Çok Daha Güvenli!

icgiyimozel.com Dünya çapında kabul gören en yüksek Güvenlik Sertifikaları ve Güvenlik Sistemlerini hayata geçirebilmiş ülkemizdeki ender e-ticaret sitelerinden biri olarak sizlere daha güvenli hizmet verebilmekten dolayı onur duyar!

Güvenliğiniz için tüm tedbirleri alıyoruz. İlk ve en önemli tedbir, ilk günden bugüne kadar uyguladığımız kart bilgilerinizin sunucularımızda kesinlikle saklanmaması. Kredi Kart Bilgilerinizi asla saklamıyoruz. Bu yüzden her alışverişinizde yeniden Kredi Kart bilgilerinizi girmenizi istiyoruz.

Ayrıca, TLS 1.0, RC4 128 bitlik şifreleme (Yüksek); RSA 2048 bitlik veri aktarımı, en gelişmiş sertifika olan SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure/3 Boyutlu Güvenli Alışveriş sayesinde kredi kart güvenliğinizi riske atmadan dilediğiniz her zaman güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kart Güvenliği


İnternet alışverişinin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincindeyiz. Sitemizde Rapid SSL sertifika merkezinden alınmış olan ve bankaların internet sitelerinde de kullanılmakta olan TLS 1.0, RC4 128 bitlik şifreleme (Yüksek); RSA 2048 bitlik veri aktarımı ve SSL Güvenlik Sertifika sistemi kullanılmaktadır.

Kredi kart bilgilerini girdiğiniz sayfada adres çubuğundaki adresin başında bulunan "http" ibaresinin "https" olarak "s" (secure - güvenli) takısı aldığını ve adres çubuğunun hemen sağ tarafına kilit ikonunun geldiğini göreceksiniz. Bu ikon, bulunduğu sayfada tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz bilgilerin tamamın şifrelenmiş olarak gittiğini göstermektedir. Bu ikona tıklayarak sertifikanın geçerliliği ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ve tabi adres çubuğunun yeşil olması da en son güvenlik teknolojisini kullandığımızın bir göstergesidir.

EV SSL Güvenlik Sertifikası


icgiyimozel.com, güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı ve en son teknolojisi olan EV SSL sertifikasını kullanmaktadır. Extended Validation SSL - Genişletilmiş Doğrulama -  

 

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik


3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir.

Visa ve MasterCard ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile, hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

icgiyimozel.com olarak bizde, tüm dünyada daha güvenli internet alışverişinin sağlanabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen e-ticaret 3D SECURE uygulamasını kullanmakta ve eğer kredi kartınızı aldığınız banka, bu sistemi destekliyorsa, 3D Secure yöntemini kullanarak alışveriş yapma imkanı sunmaktayız.

Bundan böyle sitemizden alışveriş etmek daha da güvenli hale gelmiştir!

Mutlu ve güvenli alışverişler dileklerimizle.Bu kategorideki diğer sorular Sorunuzun cevabını bulamadıysanız tıklayın.
Yardım Ana Sayfasına dönmek için tıklayın.
  Hızlı Servis

Bize Ulaşın

Sorunuzun cevabını burada bulamadıysanız, Destek Hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın