Erkek Çocuk Takımları

, 140 ürün bulduk!

Erkek Çocuk Takımları

Bazen hiç büyümek istemiyoruz değil mi? Çünkü çocuk olmak, çocuk masumiyetinde kalmak kalabilmek, dünyanın kirlenmediği bizim kötüleşmediğimizi görmek belki de işin en güzel yönü ama bu her zaman mümkün olamıyor ve şarkıda da dediği gibi biz büyüyoruz ve kirleniyor dünya.

Yine de çok karamsar olmamak gerekiyor zira çocuklarımız var ve onlar bizim her şeyimiz. Kız çocuklarının da erkek çocuklarının da yeri farklı farklı.

Kız çocukları büyürken giysi konusunda biraz daha şanslılar zira çok daha alternatif var ama özellikle son yıllarda öylesine güzel erkek çocuk takımları var ki kız çocuklarının giysi konusunda pabucu dama atılacak gibi duruyor.

Erkek çocuk takımları olarak elbette altlı üstlü olan takımlardan bahsediyoruz. Burada karşımıza çıkan ürünlerden bazıları şunlar: Kaprili olan takımlar, kısa kollu olanlar, kolsuz olanlar, özel garson boy olarak üretilenler, düğmeliler, şortlu olan takımlar, yeleğin de olduğu üçlü takımlar, uzun kollular ilk anda söylenebilecek olanlar.

Desen olarak baktığımızda çocukların sevdiği tüm desenler karşımıza çıkıyor. Renkler için söylenebilecek çok şey yok. Tüm renkler var elbette ve hepsi cıvıl cıvıl.

Çocuğun gelişimini etkilemeyen doğal malzemelerden yapılan hepsi birbirinden çok özel olan bu ürünler de değişik malzemeler karşımıza çıkıyor. Penye, koton, modal ağırlıklı olan kullanılan materyaller.

Tüm çocuk bedenleri için üretilen bu takımlarda fiyatlar da ürün özelliğine ve markasına göre değişiyor.