Safyün 700 Çocuk Uzun Yün Don

Safyün 700 Çocuk Uzun Yün Don

Termal iç çamaşırları özellikle soğuk havalarda sağlığı koruyucu etkisi nedeniyle özellikle aileler tarafından tercih edilmektedir. Sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında sunduğumuz Kız Çocuk Termal iç giyim ürünleri de soğuktan en çok etkilenen kız çocukları içindir. Kız Çocuk Termal kategorisi altında sunduğumuz modeller arasından Saf Yün markasının bu Safyün 700 Çocuk Uzun Yün Don ürünü kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olup, aileler arasında büyük beğeni yakalamış bir üründür. Saf Yün markası ürettiği termal iç giyim ürünleri ile zaten adından sıkça söz ettirmektedir. Sitemiz üzerinden Saf Yün markasının Safyün 700 Çocuk Uzun Yün Don ürününü en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


%75 yün, %25 akrilik kumaş. Terletme ve kaşıntı yapmaz. Yumuşak ve rahatsız etmeyen dokusu ile kış boyunca içlik olarak kullanılabilecek ürün. Safyün Çocuk Uzun Yün Don.


1-2 Yaş, 2-3 Yaş, 3-4 Yaş, 4-5 Yaş, 5-6 Yaş, bedenlere sahip Safyün 700 Çocuk Uzun Yün Don, Ekru renk seçeneklerine sahip.Saf Yün 700 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.
40,62 TL   %26
30,08 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-4-5 Yaş
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün