Çift Kaplan 2017 Koleksiyon: Çift Kaplan Kız Çocuk Thermal İçlik 1035

Termal iç çamaşırları özellikle soğuk havalarda sağlığı koruyucu etkisi nedeniyle özellikle aileler tarafından tercih edilmektedir. Sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında sunduğumuz Kız Çocuk Termal iç giyim ürünleri de soğuktan en çok etkilenen kız çocukları içindir. Kız Çocuk Termal kategorisi altında sunduğumuz modeller arasından Çift Kaplan markasının bu Çift Kaplan Kız Çocuk Thermal İçlik 1035 ürünü kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olup, aileler arasında büyük beğeni yakalamış bir üründür. Çift Kaplan markası ürettiği termal iç giyim ürünleri ile zaten adından sıkça söz ettirmektedir. Sitemiz üzerinden Çift Kaplan markasının Çift Kaplan Kız Çocuk Thermal İçlik 1035 ürününü en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


%49 Viloft %49 Polyester %2 Elastan


, bedenlere sahip Çift Kaplan Kız Çocuk Thermal İçlik 1035, renk seçeneklerine sahip.Çift Kaplan 1035 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Kız Çocuk Thermal İçlik 1035 ürünü faturada "Çift Kaplan 1035" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.