File Çorap

, 18 ürün bulduk!

File Çorap

Sadece bir çift file çorap ile olduğundan daha seksi, daha kadınsı görünmek mümkün. Kimi zaman fantezi tarzlı iç giyim ürünleri ile birlikte özel gecelerde kullanılan bu çoraplar kimi zaman da etek ve elbise altına giyilerek hoş bir tarz oluşturulabilir. Külotlu çorap, kısa çorap, diz üstü ya da diz altı çorap modellerinde görülebilir.

File çorap modelleri değişik renklerde tasarlanıp üretilen modellerdir. Renk seçiminde ten rengi ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Siyah gibi koyu renkler açık tenli bayanlarda, kırmızı gibi canlı renkler buğday tenli bayanlarda, beyaz gibi açık renk tonları ise koyu ten rengine sahip bayanlarda çok hoş durmaktadır. File çoraplarda renk seçimine dikkat edildiğinde harika görüntüler elde edilebilir. Yanlış seçimlerde ise çorap deseni belli olmaz ve ten rengi çorabı kapatır.

File çoraplar, baklavalı gibi desenleri ile bacaklardaki şekil bozukluklarını gizleme özelliğindedir. Kalın bacakların ince, ince bacakların ise biraz daha kalın görünmesini sağlar. Siyah, beyaz ve kırmızı renklileri daha fazladır. Büyük bedenleri de son zamanlarda tasarlanıp satışa sunulmaktadır.

Farklı markaların ürün kataloglarında yer alan file çorap modellerini tek bir adres altında toplayan icgiyimozel.com'da siz de zevkinize ve isteklerinize uygun çorap modellerini bulabilirsiniz. Kolay ve hızlı alışveriş imkanı sağlayan online satış sitesinin indirimlerinden de yararlanarak en kaliteli ürünleri, kazançlı bir şekilde temin edebilirsiniz.