Fantazi Büstiyer Takım

, 78 ürün bulduk!

Fantazi Büstiyer Takım

Her kadın, her erkek özeldir. Her ilişkinin kendine özgü dinamikleri vardır. Cinsellik bizim ülkemizde tabu kelime olsa da su gibi, nefes gibi insanlar için gerekli olan bir olgudur. Nitekim kimi insanlar cinselliğe diğerlerine göre daha fazla önem verir ve o anlara heyecan katmak için özel nesneler, giysiler kısaca ürünler arar.

İşte bu ürünlerden bir tanesi de fantazi büstiyer takım. Adı aslında ürünün ne olduğunu açıklıyor ama tek başına büstiyer olmayan külot ile beraber satılan özel geceler ve anlar için hazırlanan bir takım. İkili olabildikleri gibi kimi zaman üçlü takımlar olarak da karşımıza çıkabiliyorlar.

Normalde gündelik yaşamda kadınlar büstiyer kullanıyor ama bu grupta yer alan bustiyerler günlük kullanım için uygun olmayan ürünler. Benzer bir durum külot içinde söz konusu ve bu grupta karşımıza insanların hayal gücünü oldukça zorlayan ürünler çıkıyor ve insan gördüğü zaman bir tanesi benim olsun demekten kendisini alamıyor.

Ana renk elbette kırmızı ama siyah beyaz gibi diğer ana renklerde karşımıza çıkıyor. S,M, L, XL temel bedenler olarak karşımıza çıkıyor ama elbette daha küçük ya da daha büyük bedenler de kimi markalarda karşımıza çıkıyor.

Kullanılan temel kumaş türleri ise deri, tül, şifon olarak fantazi büstiyer takım gruplarında karşımıza çıkıyor.