Nurteks 2018 Koleksiyon: Kimono Takım Nurteks 5386

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Nurteks markasına ait Kimono Takım Nurteks 5386 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Nurteks markasına ait Kimono Takım Nurteks 5386 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Siyah, Ekru, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Kimono Takım Nurteks 5386 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 5386 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kimono Takım Nurteks 5386 ürünü faturada "Nurteks 5386" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.