Miorre Güpürlü Saten Şortlu Takım

Miorre Güpürlü Saten Şortlu Takım videolu tanıtım
Miorre Güpürlü Saten Şortlu Takım
Miorre 2020 Koleksiyon: Miorre Güpürlü Saten Şortlu Takım

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


%100 Polyester

Takım 2 parçadır.Kısa ve seksi. Hoş dekolteli ve ince askılı. Ön kısmı göğüsleri ön plana çıkaran ve derin dekolteyi tamamlayan güpürler.

İKİ PARÇA-ŞOTLU SATEN TKM


Özellikle Miorre markasına ait Gecelik modelleri arasında Miorre Güpürlü Saten Şortlu Takım Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Miorre markasına ait Miorre Güpürlü Saten Şortlu Takım ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S-M bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-018051 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Güpürlü Saten Şortlu Takım ürünü faturada "Miorre 001-018051" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.