Le Jardin 2019 Koleksiyon: Le Jardin Jartiyerli Büstiyer Takım 5800

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Le Jardin markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Le Jardin markasının Le Jardin Jartiyerli Büstiyer Takım 5800 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Le Jardin Jartiyerli Büstiyer Takım 5800 modeli olsun gerekse de Le Jardin markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, 85B, 90B, bedenlere sahip Le Jardin Jartiyerli Büstiyer Takım 5800, Beyaz, Ekru renk seçeneklerine sahip.Le Jardin 5800 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Le Jardin Jartiyerli Büstiyer Takım 5800 ürünü faturada "Le Jardin 5800" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.