NBB Jartiyer Çorabı Set 1001

NBB Jartiyer Çorabı Set 1001

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer & Jartiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Bu ürün, Jartiyer, Külot ve Çorap'dan oluşmaktadır.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış NBB markasının Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. NBB markasının NBB Jartiyer Çorabı Set 1001 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek NBB Jartiyer Çorabı Set 1001 modeli olsun gerekse de NBB markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

S, M, L, XL, bedenlere sahip NBB Jartiyer Çorabı Set 1001, Beyaz, Siyah, Kırmızı renk seçeneklerine sahip.NBB 1001 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
38,90 TL   %29
27,51 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün