90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Çift Kaplan İzsiz Slip 5'li Paket 621

Çift Kaplan İzsiz Slip 5'li Paket 621

Bayan külot ürünlerinde, en çok tercih edilen ürünlerin başında pantolon yada eteklerinin altında külotların izlerinin görünmesine olanak tanımayan Bayan Külot gelmektedir. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından İzsiz Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Çift Kaplan markası bayanların ihtiyaçlarına uygun İzsiz Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


%92 Pamuk %8 Elastan

Paketteki renk kombinasyonu: 2 Beyaz, 2 Siyah, 1 Ten

Çift Kaplan Kadın Beden Seçimi


Bu bağlamda İzsiz Külot lar arasında Çift Kaplan markasının Çift Kaplan İzsiz Slip 5'li Paket 621 modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Çift Kaplan markasının Çift Kaplan İzsiz Slip 5'li Paket 621 modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Çift Kaplan İzsiz Slip 5'li Paket 621 için, bedenleri bulunmaktadır.Çift Kaplan 621 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan İzsiz Slip 5'li Paket 621 ürünü faturada "Çift Kaplan 621" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-