Le Jardin Voleta Jakarlı Straples Sütyen Takım 5050

Le Jardin Voleta Jakarlı Straples Sütyen Takım 5050
Le Jardin 2019 Koleksiyon: Le Jardin Voleta Jakarlı Straples Sütyen Takım 5050

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin Voleta Jakarlı Straples Sütyen Takım 5050 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin Voleta Jakarlı Straples Sütyen Takım 5050 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah, Ekru, Bordo, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Voleta Jakarlı Straples Sütyen Takım 5050 için, 75B, 80B, 85B, 90 bedenleri bulunmaktadır.Le Jardin 5050 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Le Jardin Voleta Jakarlı Straples Sütyen Takım 5050 ürünü faturada "Le Jardin 5050" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.