Miorre Puantiyeli Push Up Sütyen Takım

Miorre Puantiyeli Push Up Sütyen Takım videolu tanıtım
Miorre Puantiyeli Push Up Sütyen Takım
Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Puantiyeli Push Up Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Puantiyeli Push Up Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Puantiyeli Push Up Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid %10 Elastan Ayarlanabilir ve çıkarılabilir askılı, yumuşak kaplı, YARIM DOLGULU, esnek ve yumuşak kumaşı ile üzerinizde varlığını bile hissedemeyeceğiniz rahat,şık ve zarif Sütyen Hipster Külot Takım

Siyah Puanlı renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Puantiyeli Push Up Sütyen Takım için, 75 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006920 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Puantiyeli Push Up Sütyen Takım ürünü faturada "Miorre 148-006920" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.