MİORRE STRAPLESS YARIM DOLGULU SÜTYEN TAKIM

MİORRE STRAPLESS YARIM DOLGULU SÜTYEN TAKIM

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle MİORRE STRAPLESS YARIM DOLGULU SÜTYEN TAKIM modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının MİORRE STRAPLESS YARIM DOLGULU SÜTYEN TAKIM modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid %10 Elastan Çıkarılabilir ve ayarlanabilir askılı, Strapless kaplı,YARIM DOLGULU,tül esnek külotlu Sütyen Takım

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan MİORRE STRAPLESS YARIM DOLGULU SÜTYEN TAKIM için, 90, 95 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006870 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
45,00 TL   %17
37,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün