Anıt Dantelli Balıkçı T-Shirt 2180

Anıt Dantelli Balıkçı T-Shirt 2180
Anıt 2019 Koleksiyon: Anıt Dantelli Balıkçı T-Shirt 2180

Bayanların günlük kullanımda en çok tercih ettiği giysi şüphesiz Body & T-Shirttür. Bu kategoride özellikle bayanlara özgü tasarımlar ile ön plana çıkan ürünler ise Güpürlü T-Shirt lerdir. Bu ürünlerin ana özelliği kendine özgü farklı bir desen, renk ve tasarıma sahip olmalarıdır. Bunun dışında Güpürlü T-Shirt te kullanılan malzeme genellikle pamuk gibi doğal malzemelerdir. Ancak saten, polyester gibi malzemelerde parlaklık katmak için kullanılabilmektedir.Anıt markasına ait Anıt Dantelli Balıkçı T-Shirt 2180 modeli Güpürlü T-Shirt ü bayanlar arasında çokça tercih edilen bir üründür. Genel olarak Body & T-Shirt ürün grubunda Anıt markasının ürettiği kaliteli ve uzman stilistlerin kendine özgü tasarımları ön plandadır. Bahse konu Anıt markasının bu Anıt Dantelli Balıkçı T-Shirt 2180 modelinde de kullanılan doğal iplikler ve renkli tasarım ile farklılığını göstermektedir.

M, L, XL, XXL, bedenlere sahip Anıt Dantelli Balıkçı T-Shirt 2180, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.

Anıt 2180 Body & T-Shirt tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıt Dantelli Balıkçı T-Shirt 2180 ürünü faturada "Anıt 2180" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.