Miorre Elis 15 Den Likralı Parlak Külotlu Çorap

Miorre Elis 15 Den Likralı Parlak Külotlu Çorap
Miorre 2019 Koleksiyon: Miorre Elis 15 Den Likralı Parlak Külotlu Çorap

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Miorre markasının Miorre Elis 15 Den Likralı Parlak Külotlu Çorap Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Miorre markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Miorre Elis 15 Den Likralı Parlak Külotlu Çorap Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.S (1), L-3, XL (4), bedenlere sahip Miorre Elis 15 Den Likralı Parlak Külotlu Çorap, Siyah, Ten, Vizon, Bronz renk seçeneklerine sahip.Miorre 148-000236 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Elis 15 Den Likralı Parlak Külotlu Çorap ürünü faturada "Miorre 148-000236" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.