Giyilen kıyafetlerin mükemmel denebilecek seviyede kombineli olabilmesi için özellikle tercih edilen Diz Üstü Çoraplarına ait en kaliteli ve en son modayı yansıtan firmaların ürünleri Çorap kategorisi altın da beğeninize sunulmaktadır. Dünyaca ünlü markaların en şık ve en kaliteli malzemeden üretilen ürünlerini sitemizden en uygun fiyata temin edebilmektesiniz. Bu bakımdan Daymod markası ülkemizde de büyük beğeni kazanmış bir markadır. Bu markanın Daymod Saten Jartiyersiz modeli gerek bayan ihtiyaçlarını tam karşılaması ve gerekse de üretilmesinde kullanılan malzemelerden ötürü özellikle tercih edilmektedir.


Saten, dantelli silikonlu jartiyersiz çorap.

Içerik : %90 polyamide, % 10 elastane
Denye : 80
Desen : DÜZ

Daymod markasının Diz Üstü Çorap kategorisinde ürettiği ve sitemiz üzerinden satışa sunulan Daymod Saten Jartiyersiz modeli hem şıklığı hem de zarafeti tam yansıtan güzel bir Diz Üstü Çoraptır.

, bedenlere sahip Daymod Saten Jartiyersiz, renk seçeneklerine sahip

Daymod D1312001 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Saten Jartiyersiz ürünü faturada "Daymod D1312001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.