Ayar Askılı Korse Atlet Karın Toparlayıcı Dikişsiz Erdem 615

Ayar Askılı Korse Atlet Karın Toparlayıcı Dikişsiz Erdem 615
Erdem 2019 Koleksiyon: Ayar Askılı Korse Atlet Karın Toparlayıcı Dikişsiz Erdem 615

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erdem markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Ayar Askılı Korse Atlet Karın Toparlayıcı Dikişsiz Erdem 615 ürününü sunmaktayız.


1 Beden Küçültür


Bu Ayar Askılı Korse Atlet Karın Toparlayıcı Dikişsiz Erdem 615 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Erdem markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Erdem markasına ait Ayar Askılı Korse Atlet Karın Toparlayıcı Dikişsiz Erdem 615 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

M, L, XL, bedenlere sahip Ayar Askılı Korse Atlet Karın Toparlayıcı Dikişsiz Erdem 615, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.

Erdem 615 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Ayar Askılı Korse Atlet Karın Toparlayıcı Dikişsiz Erdem 615 ürünü faturada "Erdem 615" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.