Bayan Termal Çorap - Doreanse 805

Bayan Termal Çorap - Doreanse 805
Doreanse 2017 Koleksiyonu: Bayan Termal Çorap - Doreanse 805

Bayanlar, bazen çekiciliğin artması, bazen soğuktan ve sıcaktan korunmak için, bazen iş yerinde ciddiyet ve kontrol sergilemek ve bazen de sadece sağlık amaçlı Bayan Çorap tercih ederler. Biz icgiyimozel.com sitesi olarak Bayan Çorap kategorisi altında, bayan ziyaretçilerimizin beğenisine sunduğumuz Bayan Termal Çorap modellerinde son moda ve kalite ile sağlık ve rahatlığı tercih etmekteyiz. Çünkü biz bayanların ihtiyaç ve beğenisini iyi anlamış bu doğrultuda kalite ve değerlerimizi geliştirmeye çalışan bir firmayız. Tüm Bayan Termal Çorap ürünlerinde gerek kullanılan malzeme ve gerekse de moda ve tasarımda en kaliteli, dünyaca ünlü markalar tercih edilmektedir.


Polyviskon Termal


Doreanse markasının Bayan Termal Çorap modelleri arasında ürettiği Bayan Termal Çorap - Doreanse 805 ürünü özellikle renk ve tasarımındaki farklılık ile ön plana çıkmaktadır. Tüm Bayan Termal Çorap modelleri arasında Doreanse markasının ürettiği Bayan Termal Çorap - Doreanse 805 modeli gerek kullanılan malzemelerin kalitesi, renkleri ve tasarımı ile bayanların beğenisini kazanmış bir Bayan Termal Çorap’ıdır.

Standart bedenleri bulunan bu Bayan Termal Çorap, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Doreanse 805 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Doreanse Bayan Çorap

18,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün