Çift Kaplan 2018 Koleksiyon: Çift Kaplan Derin V Yaka T-Shirt 936

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka T-Shirtdır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


%100 PAMUK

Çift Kaplan Erkek Beden Seçimi


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan Derin V Yaka T-Shirt 936 ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Çift Kaplan Derin V Yaka T-Shirt 936 V Yaka T-Shirtsı bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka T-Shirt kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan Derin V Yaka T-Shirt 936 V Yaka T-Shirtsını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Çift Kaplan Derin V Yaka T-Shirt 936, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Çift Kaplan 936 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Derin V Yaka T-Shirt 936 ürünü faturada "Çift Kaplan 936" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.