Çift Kaplan İnterlok Boxer 790

Çift Kaplan İnterlok Boxer 790

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


%100 PAMUK

Çift Kaplan Erkek Beden Seçimi


Bu bağlamda Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan İnterlok Boxer 790 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Çift Kaplan markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Çift Kaplan İnterlok Boxer 790 model ürününde göstermektedir. Çift Kaplan markasının Çift Kaplan İnterlok Boxer 790 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

45 (S), 48 (M), 51, 51 (L), 54, 54 (XL), 57 (XXL) bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Çift Kaplan 790 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.
19,90 TL   %6
18,75 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-48 (M)
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.