Çift Kaplan Kaşkorse Fanila 715

Çift Kaplan Kaşkorse Fanila 715
Çift Kaplan 2019 Koleksiyon: Çift Kaplan Kaşkorse Fanila 715
Kaşkorseler sizi yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En şık ve yeni kaşkorse modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Çift Kaplan Kaşkorse Fanila 715
%100 PAMUK

Çift Kaplan Kadın Beden Seçimi


Kaşkorsenizi uygun bir eşofman altı, tayt veya kapri ile kombinleyerek rahat bir ev kıyafetine dönüştürebilirsiniz. Çift Kaplan iç giyim kaşkorse, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Çift Kaplan Kaşkorse Fanila 715 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Çift Kaplan iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

40, 42, 44, 46, 48 bedeni\bedenleri bulunan ürünün Çift Kaplan Kaşkorse Fanila 715, Beyaz renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Çift Kaplan 715 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Kaşkorse Fanila 715 ürünü faturada "Çift Kaplan 715" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.