Çift Kaplan Thermal Çocuk Fanila 1020

Çift Kaplan Thermal Çocuk Fanila 1020
Çift Kaplan 2017 Koleksiyon: Çift Kaplan Thermal Çocuk Fanila 1020

Çocukların bedeni sıcak ve soğuk farklılıklarına karşı son derece hassastır. Bu yüzden özellikle kış aylarında soğuk havaların hasta edici etkilerinden korunmak için yün gibi sıcak tutabilecek malzemelerden üretilen Erkek Çocuk Termal ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. İcgiyimozel.com sitemiz üzerinden Erkek Çocuk İç Giyimi kategorisi altında beğeninize sunduğumuz Erkek Çocuk Termal ürünlerinde en son moda ve kalite tercih edilmektedir.


%49 Viloft %49 Polyester %2 Elastan


Özellikle bu alanda büyük beğeni toplamış olan Çift Kaplan markasının ürettiği Çift Kaplan Thermal Çocuk Fanila 1020 ürününü sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilmektesiniz. Sıcak tutabilecek ve kışın etkilerini en aza indirebilecek Çift Kaplan markasının Çift Kaplan Thermal Çocuk Fanila 1020 ürünü çocuklar tarafından da büyük beğeni ile tercih edilecektir.

9-11 Yaş, 12-14 Yaş bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Termal için, Beyaz renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Çift Kaplan 1020 Erkek Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Thermal Çocuk Fanila 1020 ürünü faturada "Çift Kaplan 1020" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.