Çift Kaplan İnterlok Uzun Kol Fanila 435

Çift Kaplan İnterlok Uzun Kol Fanila 435
Çift Kaplan 2018 Koleksiyon: Çift Kaplan İnterlok Uzun Kol Fanila 435

%100 doğal pamuklu malzemeler ile üretilmiş, bir birinden kaliteli Erkek Atlet markalarına ait, en kaliteli 0 Yaka Fanila atletler icgiyimozel.com farkı ile sizlere sunulmaktadır. Dünyaca tanınmış 0 Yaka Fanila üreten markaların, en uygun fiyatlı ve en sağlıklı 0 Yaka Fanila’leri bulunmaktadır. Erkekler için gerek kış mevsiminde sıcak tutacak, yaz mevsiminde vücuda nefes aldıracak bu atletler sizin beğeninize sunulmaktadır.


%100 PAMUK

Çift Kaplan Erkek Beden Seçimi


Özellikle 0 Yaka Fanila üretiminde kaliteyi yakalamış olan Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan İnterlok Uzun Kol Fanila 435 modelinde, farklı bir tasarım benimsenmiştir. Özellikle rahat kullanım ve diğer giysilerle kombine olabilmesi için tercih edilen bir tasarıma sahiptir.

Beyaz renk seçeneği\seçenekleri sunan Çift Kaplan İnterlok Uzun Kol Fanila 435 için, 45 (S), 48 (M), 51 (L), 54 (XL), M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Çift Kaplan 435 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan İnterlok Uzun Kol Fanila 435 ürünü faturada "Çift Kaplan 435" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.