Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Külotlu Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Desen : li, külotlu çocuk çorabı.

Içerik : %98 polyamide %2 elastane
Denye : 30
Kalınlık : İNCE
Desen : DESENLİ


Daymod markasının Kız Çocuk Külotlu Çorapları arasında bulunan Daymod Akasya Çocuk Külotlu Çorap D2121013 modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Daymod markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Daymod Akasya Çocuk Külotlu Çorap D2121013 ürünü Kız Çocuk Külotlu Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

BEYAZ / WHITE, KEMİK / CREAM, SİYAH / BLACK renk seçeneği\seçenekleri sunan Daymod Akasya Çocuk Külotlu Çorap D2121013 için, 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12 bedenleri bulunmaktadır.Daymod D2121013 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Akasya Çocuk Külotlu Çorap D2121013 ürünü faturada "Daymod D2121013" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.