Daymod Sarmaşık Desenli Külotlu Çocuk Çorabı

Daymod Sarmaşık Desenli Külotlu Çocuk Çorabı

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Külotlu Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


% 97 Polyamide - % 3 Elastane

Desenli külotlu çocuk çorabı.

Denye 30


Daymod markasının Kız Çocuk Külotlu Çorapları arasında bulunan Daymod Sarmaşık Desenli Külotlu Çocuk Çorabı modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Daymod markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Daymod Sarmaşık Desenli Külotlu Çocuk Çorabı ürünü Kız Çocuk Külotlu Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

Beyaz, Siyah, Pembe, Yeşil, Kırmızı, Fuşya, Mor, Mavi, Karışık, Kemik renk seçeneği\seçenekleri sunan Daymod Sarmaşık Desenli Külotlu Çocuk Çorabı için, 1-2 Yaş, 3-4 Yaş, 5-6 Yaş, 7-8 Yaş, 9-10 Yaş, 11-12 Yaş bedenleri bulunmaktadır.Daymod D2121001 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
8,39 TL   %22
6,57 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Mor-11-12 Yaş, Siyah-1-2 Yaş
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.