Daymod Termal Çocuk Tayt

Daymod Termal Çocuk Tayt

Termal iç çamaşırları özellikle soğuk havalarda sağlığı koruyucu etkisi nedeniyle özellikle aileler tarafından tercih edilmektedir. Sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında sunduğumuz Kız Çocuk Termal iç giyim ürünleri de soğuktan en çok etkilenen kız çocukları içindir. Kız Çocuk Termal kategorisi altında sunduğumuz modeller arasından Daymod markasının bu Daymod Termal Çocuk Tayt ürünü kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olup, aileler arasında büyük beğeni yakalamış bir üründür. Daymod markası ürettiği termal iç giyim ürünleri ile zaten adından sıkça söz ettirmektedir. Sitemiz üzerinden Daymod markasının Daymod Termal Çocuk Tayt ürününü en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


%94 polyester-%6 elastane

Termal Çocuk Tayt  150 Denye


3-4 Yaş, 5-6 Yaş, 7-8 Yaş, 9-10 Yaş, 11-12 Yaş, bedenlere sahip Daymod Termal Çocuk Tayt, Beyaz, Siyah, Pembe, Kırmızı, Gri, Kemik renk seçeneklerine sahip.Daymod Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Termal Çocuk Tayt ürünü faturada "Daymod " şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.