90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Seksi Jartiyer Takım 5127

Denizgülü Seksi Jartiyer Takım 5127

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Kalın askı olarak tasarlanılan bu jartiyer takımının askıları fırfırlı olarak göğüs çevresini de beraberinde kapsamaktadır. Göğüs kısmı tamamen pencereli şekilde kullanılmış ve göğüsler dışarıda duracak şekilde tasarlanmıştır. Göğüs orta kısmından geçen kumaş alt tarafta yer alan jartiyer kısmına kadar devam etmekte ve yıldızlı bir Mikro kumaş ile kaplanmıştır.Vücut hatlarına oturan ama yumuşak ve esnek yapısı ile rahatsızlık vermeyen tasarım jartiyer kısımlarında yine fırfırlı hareketleri ile desteklenmiştir. Arka kısmı ise hafif sırt dekolteli olup popo kısmı dışarıda bırakılmıştır. Fırfır detayları yine burada da karşımıza çıkmaktadır. İç çamaşırı kendine uygun olan jartiyer çorabı ile de kombinlenmiştir.

DenizGülü markasının Denizgülü Seksi Jartiyer Takım 5127 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü Seksi Jartiyer Takım 5127 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5127 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Seksi Jartiyer Takım 5127 ürünü faturada "DenizGülü 5127" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-