Denizgülü Seksi Jartiyer Takım 5127

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Seksi Jartiyer Takım 5127

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Kalın askı olarak tasarlanılan bu jartiyer takımının askıları fırfırlı olarak göğüs çevresini de beraberinde kapsamaktadır. Göğüs kısmı tamamen pencereli şekilde kullanılmış ve göğüsler dışarıda duracak şekilde tasarlanmıştır. Göğüs orta kısmından geçen kumaş alt tarafta yer alan jartiyer kısmına kadar devam etmekte ve yıldızlı bir Mikro kumaş ile kaplanmıştır.Vücut hatlarına oturan ama yumuşak ve esnek yapısı ile rahatsızlık vermeyen tasarım jartiyer kısımlarında yine fırfırlı hareketleri ile desteklenmiştir. Arka kısmı ise hafif sırt dekolteli olup popo kısmı dışarıda bırakılmıştır. Fırfır detayları yine burada da karşımıza çıkmaktadır. İç çamaşırı kendine uygun olan jartiyer çorabı ile de kombinlenmiştir.

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde DenizGülü markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Denizgülü Seksi Jartiyer Takım 5127 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5127 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi