Doremi Kız Çocuk Pijama Takımı

Doremi Kız Çocuk Pijama Takımı
DOREMI 2019 Koleksiyon: Doremi Kız Çocuk Pijama Takımı

Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle DOREMI markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde DOREMI markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. DOREMI markasının Doremi Kız Çocuk Pijama Takımı model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.


Doremi Kız Çocuk Pijama Takımı

%100 Cotton

Ev giyiminde de şıklığına önem veren çocuklar için çözümler DoReMi’de...

Yumuşak ve esnek kumaşı ile çocuklarınızın hassas tenlerine uygun olarak üretilmiştir.


Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan DOREMI markasının Doremi Kız Çocuk Pijama Takımı modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

4-5, 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, bedenlere sahip Doremi Kız Çocuk Pijama Takımı, Gri Melanj renk seçeneklerine sahip.DOREMI 002-000286 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Doremi Kız Çocuk Pijama Takımı ürünü faturada "DOREMI 002-000286" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.