Elawin Sakal Dantelli Jartiyer Takım 5145

Elawin Sakal Dantelli Jartiyer Takım 5145
Elawin 2019 Koleksiyon: Elawin Sakal Dantelli Jartiyer Takım 5145

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.Elawin markasının Elawin Sakal Dantelli Jartiyer Takım 5145 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak Elawin markasının Elawin Sakal Dantelli Jartiyer Takım 5145 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Elawin 5145 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Elawin Sakal Dantelli Jartiyer Takım 5145 ürünü faturada "Elawin 5145" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.