İmer 1259 Göğüs Ucu Göstermeyen Sütyenli Atlet

İmer 1259 Göğüs Ucu Göstermeyen Sütyenli Atlet
İMER 2019 Koleksiyon: İmer 1259 Göğüs Ucu Göstermeyen Sütyenli Atlet

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere İMER markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden İmer 1259 Göğüs Ucu Göstermeyen Sütyenli Atlet ürününü sunmaktayız.Bu İmer 1259 Göğüs Ucu Göstermeyen Sütyenli Atlet ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi İMER markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. İMER markasına ait İmer 1259 Göğüs Ucu Göstermeyen Sütyenli Atlet model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S, M, L, XL, bedenlere sahip İmer 1259 Göğüs Ucu Göstermeyen Sütyenli Atlet, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.

İMER 1259 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. İmer 1259 Göğüs Ucu Göstermeyen Sütyenli Atlet ürünü faturada "İMER 1259" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.