Miorre Bayan ince Askılı Seamless Atlet

Miorre Bayan ince Askılı Seamless Atlet videolu tanıtım
Miorre Bayan ince Askılı Seamless Atlet
Miorre 2019 Koleksiyon: Miorre Bayan ince Askılı Seamless Atlet

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Miorre markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Miorre Bayan ince Askılı Seamless Atlet ürününü sunmaktayız.


%90 Polyamid %10 Elastan

İncecik ve kullanışlı Sıcacık yaz günlerinde tüm kıyafetlerinizle kolayca kombinleyeceğiniz, terletmeyen, yumuşacık dokusuyla üzerinizde hafiflikle taşıyacağınız çok kullanışlı bir atlet. Hem de enerjik renk seçenekleriyle.


Bu Miorre Bayan ince Askılı Seamless Atlet ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Miorre markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Miorre markasına ait Miorre Bayan ince Askılı Seamless Atlet model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

XS, S, M, L, XL, bedenlere sahip Miorre Bayan ince Askılı Seamless Atlet, Siyah, Pembe, Sarı, Yeşil, Lila, Turuncu, Mavi, Turkuaz, Vişne Çürüğü renk seçeneklerine sahip.

Miorre 237-007500 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Bayan ince Askılı Seamless Atlet ürünü faturada "Miorre 237-007500" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.