MİORRE DANTEL JARTİYER TAKIM

MİORRE DANTEL JARTİYER TAKIM

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer & Jartiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

%90 Polyamid %10 Elastane İnce sabit ayarlanabilir askılıdır. Askı bitiminde sırt ortasına gelen zarif, taş zincirdetaylıdır. Göğüs kısmı dantelli, telsiz, kapsız ve ortadan açılabilirklipslidir. Jartiyer takım 1 adet sütyen, 1 adet string, 1 adet jartiyer, 1 çift jartiyer çorabı olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Miorre markasının Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Miorre markasının MİORRE DANTEL JARTİYER TAKIM ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek MİORRE DANTEL JARTİYER TAKIM modeli olsun gerekse de Miorre markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

M-L, L-XL, bedenlere sahip MİORRE DANTEL JARTİYER TAKIM, Siyah renk seçeneklerine sahip.Miorre 148-006915 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
51,00 TL   %17
42,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün