Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Dantel Jartiyer Takım

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


%90 Polyamid %10 Elastane İnce sabit ayarlanabilir askılıdır. Askı bitiminde sırt ortasına gelen zarif, taş zincirdetaylıdır. Göğüs kısmı dantelli, telsiz, kapsız ve ortadan açılabilirklipslidir. Jartiyer takım 1 adet sütyen, 1 adet string, 1 adet jartiyer, 1 çift jartiyer çorabı olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.


Miorre markasının Miorre Dantel Jartiyer Takım modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak Miorre markasının Miorre Dantel Jartiyer Takım modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

M-L bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Miorre 148-006915 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Dantel Jartiyer Takım ürünü faturada "Miorre 148-006915" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.