Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Modal İnce Askılı Atlet

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Miorre markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Miorre Modal İnce Askılı Atlet ürününü sunmaktayız.


%46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

Yumuşak dokulu,İnce askılı,göbek hizasında tasarlanmış ,Lycralı kumaştan yapılmış,severek ku llanacağınız,zarif ve rahat bir atlet.


Bu Miorre Modal İnce Askılı Atlet ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Miorre markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Miorre markasına ait Miorre Modal İnce Askılı Atlet model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S-M, M-L, L-XL, XL-XXL, bedenlere sahip Miorre Modal İnce Askılı Atlet, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.

Miorre 001-000147 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Modal İnce Askılı Atlet ürünü faturada "Miorre 001-000147" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.