Miorre Modal Strech Atlet

Miorre Modal Strech Atlet

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Miorre markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Miorre Modal Strech Atlet ürününü sunmaktayız.


%46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

Sağlıklı ve esnek bir dokuya sahip olan bu çamaşır,özel iplerden üretilmiş olup vazgeçilmezl eriniz arasında olacak ve severek kullanacağınız,yumuşak bir dokunuş hissi uyandıracaktır.her mevsim ter

Bu Miorre Modal Strech Atlet ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Miorre markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Miorre markasına ait Miorre Modal Strech Atlet model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S-M, M-L, bedenlere sahip Miorre Modal Strech Atlet, Beyaz, Siyah, Sarı renk seçeneklerine sahip.

Miorre 148-001106 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
15,39 TL   %29
10,99 TL
--Tükendi--