Miss Fit Dikişsiz İnce Askılı Korsajlı Atlet 1602

Miss Fit Dikişsiz İnce Askılı Korsajlı Atlet 1602
Miss Fit 2019 Koleksiyon: Miss Fit Dikişsiz İnce Askılı Korsajlı Atlet 1602

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Miss Fit markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Miss Fit Dikişsiz İnce Askılı Korsajlı Atlet 1602 ürününü sunmaktayız.Bu Miss Fit Dikişsiz İnce Askılı Korsajlı Atlet 1602 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Miss Fit markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Miss Fit markasına ait Miss Fit Dikişsiz İnce Askılı Korsajlı Atlet 1602 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S-M, M-L, L-XL, bedenlere sahip Miss Fit Dikişsiz İnce Askılı Korsajlı Atlet 1602, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.

Miss Fit 1602 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miss Fit Dikişsiz İnce Askılı Korsajlı Atlet 1602 ürünü faturada "Miss Fit 1602" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.