MYCRO 50 ÇOCUK SOKET

MYCRO 50 ÇOCUK SOKET

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Düz çocuk soket çorabı.

İçerik %90 polyamide %10 elastane
Denye : 50
Kalınlık : KALIN
Desen : DÜZ

Daymod markasının Kız Çocuk Çorapları arasında bulunan MYCRO 50 ÇOCUK SOKET modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Daymod markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. MYCRO 50 ÇOCUK SOKET ürünü Kız Çocuk Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

Beyaz, Siyah, Pembe, Kırmızı, Kemik renk seçeneği\seçenekleri sunan MYCRO 50 ÇOCUK SOKET için, 8-12, 2-5 Yaş, 5-8 Yaş bedenleri bulunmaktadır.Daymod D2512002 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. MYCRO 50 ÇOCUK SOKET ürünü faturada "Daymod D2512002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.