NBB 663 40/1 Likralı İp Askılı Atlet

NBB 663 40/1 Likralı İp Askılı Atlet
NBB 2020 Koleksiyon: NBB 663 40/1 Likralı İp Askılı Atlet

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere NBB markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden NBB 663 40/1 Likralı İp Askılı Atlet ürününü sunmaktayız.


% 90 Pamuk % 10 Elastan


Bu NBB 663 40/1 Likralı İp Askılı Atlet ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi NBB markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. NBB markasına ait NBB 663 40/1 Likralı İp Askılı Atlet model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S, M, L, bedenlere sahip NBB 663 40/1 Likralı İp Askılı Atlet, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.

NBB 663 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB 663 40/1 Likralı İp Askılı Atlet ürünü faturada "NBB 663" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.