Ribana Kolsuz V Vaka -3 lü Paket Erdem 1196

Ribana Kolsuz V Vaka -3 lü Paket Erdem 1196
Erdem 2017 Koleksiyonu: Ribana Kolsuz V Vaka -3 lü Paket Erdem 1196

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka Faniladır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Erdem markasına ait Ribana Kolsuz V Vaka -3 lü Paket Erdem 1196 ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Ribana Kolsuz V Vaka -3 lü Paket Erdem 1196 V Yaka Fanilası bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka Fanila kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Erdem markasına ait Ribana Kolsuz V Vaka -3 lü Paket Erdem 1196 V Yaka Fanilasını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Ribana Kolsuz V Vaka -3 lü Paket Erdem 1196, Beyaz, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Erdem 1196 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Erdem Erkek Atlet

83,40 TL   %50
41,88 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-S
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün