Sırtı Fermuarlı Çok Seksi Dantel Deri Fantezi Giyim For Dreams 8019

Sırtı Fermuarlı Çok Seksi Dantel Deri Fantezi Giyim For Dreams 8019

2020 For Dreams Fantazi Takımlar

178.00 TL   %38
110.14 TL
%10 Özel İNDİRİM ile Sepette 99.13 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
For Dreams 2020 Koleksiyon: Sırtı Fermuarlı Çok Seksi Dantel Deri Fantezi Giyim For Dreams 8019

Fantazi Takımlar kategorisi altında vahşi bir çekiciliği olan ve normal bir insanı bile kendinden geçirebilecek deri iç giyim ürünleri kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantazi deri giysilere Deri İç Giyim denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Deri İç Giyimda bulunanderi elbiseler, deri etekler, deri büstiyerler ve deri sutyenler ile erotik çekicilik ve dayanılmaz cazibeniz arttırılmış olacaktır.For Dreams markasının Sırtı Fermuarlı Çok Seksi Dantel Deri Fantezi Giyim For Dreams 8019 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak For Dreams markasının Sırtı Fermuarlı Çok Seksi Dantel Deri Fantezi Giyim For Dreams 8019 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Deri İç Giyim için, Kırmızı, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

For Dreams 8019 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sırtı Fermuarlı Çok Seksi Dantel Deri Fantezi Giyim For Dreams 8019 ürünü faturada "For Dreams 8019" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.