Sistina Bayan Dikişsiz Külot D-730

Sistina Bayan Dikişsiz Külot D-730
Sistina 2019 Koleksiyon: Sistina Bayan Dikişsiz Külot D-730

İç giyim ürünlerinde bayanlar tarafından en çok dikkat edilen ürün Bayan Külotlarıdır. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Dikişsiz Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Sistina markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Dikişsiz Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


%90 Mikrofibre %10 Elastan


Bu bağlamda Dikişsiz Külot lar arasında Sistina markasının Sistina Bayan Dikişsiz Külot D-730 modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Sistina markasının Sistina Bayan Dikişsiz Külot D-730 modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Ten renk seçeneği\seçenekleri sunan Sistina Bayan Dikişsiz Külot D-730 için, S, M, L bedenleri bulunmaktadır.Sistina D-730 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina Bayan Dikişsiz Külot D-730 ürünü faturada "Sistina D-730" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.