Us Polo 66000 İp Askılı Atlet

Us Polo 66000 İp Askılı Atlet
Us. POLO Assn. 2018 Koleksiyon: Us Polo 66000 İp Askılı Atlet

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Us. POLO Assn. markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Us Polo 66000 İp Askılı Atlet ürününü sunmaktayız.Bu Us Polo 66000 İp Askılı Atlet ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Us. POLO Assn. markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Us. POLO Assn. markasına ait Us Polo 66000 İp Askılı Atlet model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

36, 38, 40, 42, 44, bedenlere sahip Us Polo 66000 İp Askılı Atlet, Beyaz, Siyah, Ten, Lacivert renk seçeneklerine sahip.

Us. POLO Assn. 66000 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Us Polo 66000 İp Askılı Atlet ürünü faturada "Us. POLO Assn. 66000" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.