Us. POLO Assn. 2019 Koleksiyon: Us Polo 80054 Pamuklu Erkek Boxer

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.Bu bağlamda Us. POLO Assn. markasına ait Us Polo 80054 Pamuklu Erkek Boxer modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Us. POLO Assn. markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Us Polo 80054 Pamuklu Erkek Boxer model ürününde göstermektedir. Us. POLO Assn. markasının Us Polo 80054 Pamuklu Erkek Boxer Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Us. POLO Assn. 80054 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Us Polo 80054 Pamuklu Erkek Boxer ürünü faturada "Us. POLO Assn. 80054" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.