• Yardım
  • »
  • İptal, Değişim, İade

İptal, Değişim, İade


Siparişimdeki ürün bozuldu. Ne yapmalıyım?

   

Sitemizden satın aldığınız ürünlerde, teslim aldıktan 30 gün içinde bozulan ürünler için, sitemizdeki "Yardım" sayfalarında bulunan "Bize Ulaşın" bölümündeki "İletişim Formu" aracılığı ile bize üründeki arıza hakkında bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Ürün; arızasının ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Gönderilen ürün; ürün ile birlikte belirttiğiniz arıza notu dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası, yetkili firma tarafından üründen kaynaklı olduğu onaylanmalıdır. Kullanıcı hatası kaynaklı olduğu tespit edilen ürünler, iade yada değişim uygulanmadan yeniden size, kargo ücreti size ait olacak şekilde gönderilmektedir.

Yetkili firma tarafından arızalı olduğu tespit edilen ürün, stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak sahibine gönderilir. Stoklarımızda olmayan ürünler, varsa tedarikçi firmanın stoklarından temin edilip gönderilmektedir.

Ürün tedarikçi stoklarında da mevcut değilse, ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya iade alınır veya müşterinin onayının ardından muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Bu süreç 1 ila 7 iş günü sürebilmektedir.

Bu tip arıza durumlarında, arızalı ürünün faturası, tüm ilave donanımlarıyla beraber ve orijinal ambalajında eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

Satışını yaptığımız tüm ürünler, ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup, teslim alma tarihinden itibaren 15 günü geçen arızalarda, değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.Bu kategorideki diğer sorular Sorunuzun cevabını bulamadıysanız tıklayın.
Yardım Ana Sayfasına dönmek için tıklayın.
  Hızlı Servis

Bize Ulaşın

Sorunuzun cevabını burada bulamadıysanız, Destek Hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın